Leidimas 24.1.0

Dokumente aprašomi buhalterinės apskaitos ir verslo valdymo sistemos Optimum® pakeitimai, padaryti leidime 24.1.0.

Turinys

Modulis "Prekyba"
Modulis "Procesai"
Modulis "Autoservisas"

Modulis "Prekyba"

Langas "Naujo grąžinimo įrašymas" Ištaisyta klaida naujo dokumento numerio pasiūlymo procedūroje.
Langas "Naujos grąžinimo prekės įrašymas" Pakoregavus sumą su PVM, automatiškai perskaičiuojama vieneto kaina. Prie vieneto kainos sukurtas mygtukas su spyna. Šio mygtuko paskirtis analogiškai pardavimo prekės įrašymo langui - jei mygtukas paspaustas, keičiant sumą vieneto kaina nesikeičia.
Langas "Naujos pirkimo sąskaitos-faktūros prekės įrašymas" Pakoregavus sumą su PVM, automatiškai perskaičiuojama vieneto kaina ir vieneto savikaina. Prie vieneto kainos sukurtas mygtukas su spyna. Šio mygtuko paskirtis analogiškai pardavimo prekės įrašymo langui - jei mygtukas paspaustas, keičiant sumą vieneto kaina nesikeičia.

Langai:

  • "Įmonės"
  • "Bendrosios pardavimo sąlygos"
Sukurta galimybė importuoti ne tik pardavimo kainas, bet ir nuolaidas bei maržas.

Modulis "Procesai"

Langas "Vykdymas" Ištaisyta klaida, dėl kurios tam tikrais atvejais buvo duodamas klaidos pranešimas "Column SequenceNo value out of range".
Langas "Užduotys" Ištaisyta klaida, dėl kurios perduodant užduotį tam tikrais atvejais buvo duodamas pranešimas "Subquery returned more than one row".

Modulis "Autoservisas"

Užduotis "Apmokėjimas" Atsižvelgiama į tai, ar yra "Kasos terminalų" modulis, ar ne. Jei ne, tuomet nerodomas pasirinkimas "Apmokėjimas per kasos aparatą".
Užduotis "Sąmatos importavimas" Ištaisyta klaida, kuri pasireikšdavo importuojant Audatex sąmatas.