Leidimas 48.1.0

Dokumente aprašomi buhalterinės apskaitos ir verslo valdymo sistemos Optimum® pakeitimai, padaryti leidime 48.1.0.

Turinys

Modulis "Prekyba"
Modulis "Autoservisas"
Modulis "Kasos terminalai (POS)"
Modulis "i.SAF-T"
Modulis "i.VAZ"
Modulis "E-prekyba"
Mobili programėlė

Modulis "Prekyba"

Visų operacijų ataskaitos:

  • "Prekių surinkimo lapas"
  • "Prekių sudėjimo lapas"
Sukurtas stulpelis su antrašte "[pak.]+vnt.", kuriame pateikiama informacija apie prekės kiekį išreikštą pilnomis pakuotėmis ir likusiais vienetais. Pvz.: jei prekės kiekis įpakavime būtų 25 vnt., o dokumente nurodytas prekės kiekis 247 vnt., tuomet šiame stulpelyje būtų nurodyta [9]+22. Tokia kiekio išraiška labai palengvina sandėlininkų darbą surenkant reikiamą prekių kiekį.
Ataskaitos > Kita Sukura ataskaita "Įmonių apmokėjimo sąlygos". Joje pateikiamos įmonės kurios turi pardavimo arba pirkimo atidėjimus arba delspinigius.
Visų operacijų įrašymas Klaidos pranešimas "Prekės partijos susijusios su kitais sandėliais" duodamas tik tuomet, jei "Prekybos" modulio nuostatose langelyje "FIFO pagal sandėlius" nurodyta "Taip".

Modulis "Autoservisas"

Operacijos > Paskyros

Pakeitimai:

  • Jei yra daugiau, negu vienas aktyvus darbas su tuo pačiu automobilio valstybiniu numeriu, stulpelyje "Darbas" langelio fonas iškiriamas oranžine spalva.
  • Paspaudus ant darbo dešinį pelytės klavišą atsidarančiame kontekstiniame meniu sukurtas meniu punktas "Automobilio darbų filtravimas", kurio pagalba galima atsifiltruoti visus pasirinkto automobilio valstybinio numerio darbus.

Modulis "Kasos terminalai (POS)"

Operacijos > Grąžinimo įrašymas Jei grąžinamos prekės, kurios buvo parduotos nurodant partiją, prekių sąraše parduoti kiekiai išskiriami oranžiniu fonu ir užvedus pelytę ant kiekio langelio parodomi parduotų partijų duomenys. Be to, grąžinimas užpajamuojamas su parduotų prekių partijų duomenimis. Jei prekė buvo parduota nurodant partiją, galimas tik viso parduoto kiekio grąžinimas.

Modulis "i.SAF-T"

DK > Veiksmai > SAF-T duomenų eksportavimas Duomenų rinkmena papildyta klientų ir tiekėjų duomenimis su tikrinamo laikotarpio pradinėmis ir galutinėmis skolomis.

Modulis "i.VAZ"

Langai:

  • "Užsakymo koregavimas"
  • "Sąskaitos-faktūros koregavimas"
Užpildžius langelį "Vežėjas", langelyje "TP valstybinis Nr." ir "Priekabos valstybinis Nr." pradėjus rašyti, atidaromas nurodyto vežėjo valstybinių numerių pasirinkimas iš sąrašo, sudaryto ne tik iš sąskaitose-faktūrose nurodytų valstybinių numerių, bet ir iš užsakymuose nurodytų to vežėjo valstybinių numerių.

Modulis "E-prekyba"

Užduotis "Vežėjo iškvietimas" Sukurta integracija su "Omniva" paštomatais.
Ataskaita "Pristatymo lapas"

Padaryti pakeitimai palengvinantys prekių surinkimo operacijas:

  • Sukurtas stulpelis "Vieta", kuriame nurodma prekės vieta sandėlyje. Stulpelis pateikiamas tik tuomet, jei bent vienai užsakymo prekei užsakymo sandėlyje vieta yra nurodyta.
  • Sukurtas stulpelis su antrašte "[pak.]+vnt.", kuriame pateikiama informacija apie prekės kiekį išreikštą pilnomis pakuotėmis ir likusiais vienetais. Pvz.: jei prekės kiekis įpakavime būtų 25 vnt., o dokumente nurodytas prekės kiekis 247 vnt., tuomet šiame stulpelyje būtų nurodyta [9]+22. Stulpelis pateikiamas tik tuomet, jei bent vienos užsakymo prekės kiekis yra didesnis, nei kiekis įpakavime.
API web servisai E-parduotuvei atiduodamuose prekių duomenyse pateikiamas laukelis "Partijų apskaita".
API web servisai Sukurta galimybė e-parduotuvei pateikti prekių likučius pagal partijas.
API web servisai Sukurta galimybė nurodyti užsakomų prekių partijas.
Užduotis "Vežėjo iškvietimas" Ištaisyta klaida, kuri kildavo registruojant siuntą, kai buvo siūlomas jau naudotas siuntos numeris.

Mobili programėlė

Modulio "Autoservisas" užduotis "Defektavimas" Užduoties pagalba galima sudaryti negalutinę sąmatą, kurioje nurodomos dalys, jų vietos bei nuotraukos. Nuotraukų pavadinimai sudaromi tokiu būdu: " - - .jpg".