Optimum Titulinis Kaina Kontaktai

Leidimas 50.0.0

Dokumente aprašomi buhalterinės apskaitos ir verslo valdymo sistemos Optimum® pakeitimai, padaryti leidime 50.0.0.

Bendri pakeitimai

Ataskaitos Programos uždarymo metu patikrinama, ar lygiagrečiai nėra programa atidaryta dar vieną ar daugiau kartų. Jei taip, tuomet uždarymo metu nepanaikinamos laikinos ataskaitų bylos.

Modulis "Procesai"

Langai:

  • "Procedūros užduoties koregavimas"
  • "Procedūros užduoties detalizavimas"
Sukurtas atskiras skirsnis "Automatizavimas", į kurį perkeltas langelis "Spec. tipas", o spec. parametrai pateikiami lentelės pavidalu.

Modulis "Autoservisas"

Langas "Audatex sąmatos importavimas" Pritaikyta veikimui su TLS 1.2 saugumo protokolu.

Modulis "E-prekyba"

Visos užduotys Jei turima pagal programavimo užsakymą sukurta spec. sąskaitos-faktūros ar pristatymo lapo ataskaita, užduoties atlikimo metu atidaroma ir siunčiama el. paštu ne standartinė, o spec. ataskaita.
Užduotis "Užsakymo patikrinimas" E-prekybos užsakymo pastabos perkeliamos į "Prekybos" modulio užsakymo, kuris įrašomas po užsakymo patikrinimo, pastabas.
Užduotis "Vežėjo iškvietimas" Jei vežėjas yra "Venipak", tuomet užduoties atlikimo lange rodomas langelis "Pirmos pakuotės siuntos Nr.". Galimas jo koregavimas bei automatinis pasiūlymas.
PRK > Byla > Nuostatos Sukurti langeliai "Dovanų kuponų avansai" ir "Dovanų kuponų pajamos".
Langas "Proceso detalizavimas" Sukurti langeliai "Dovanų kupono suma", "Dovanų kupono Nr." , "Dovanų kupono operacija".
PRK > Ataskaitos > Kita > Prekės Sukurta. Skiriasi nuo standartinės ataskaitos tuo, kad pateikiami ir "E-prekybos" duomenys.
PRK > Veiksmai > Kita > Prekių duomenų importavimas Sukurta. Skiriasi nuo standartinio veiksmo tuo, kad importuojami ir "E-prekybos" duomenys.

Mobili programėlė

Praleisti skambučiai Jei turima praleistų skambučių, duodamas Android Notification. Jį paspaudus atidaromas langas "Praleisti skambučiai".