Leidimas 54.1.0

Dokumente aprašomi buhalterinės apskaitos ir verslo valdymo sistemos Optimum® pakeitimai, padaryti leidime 54.1.0.

Turinys

Bendri pakeitimai
Modulis "Akcizas"
Modulis "Edisoft"
Modulis "E-prekyba"
Modulis "Shopify"
Mobili programėlė
API

Bendri pakeitimai

Pagrindinis programos langas Sukurtas meniu punktas Pagalba > QR raktas. Paspaudus atidaromas langas su QR kodu, kurį nufotografavus prisijungiama su Optimum mobilia programėle (nebereikia rankiniu būdu įrašyti serverio, duomenų bazės, vartotojo ir slaptažodžio).
Pagrindinis programos langas Jei ataskaitų ar veiksmų mygtukai paspaudžiami su klaviatūra (F11, Shift+F10), meniu atidaromi ne pelytės kursoriaus vietoje, o prie atitinkamų mygtukų.
Langas "Prisijungimas" Jei langelio "Serveris" dešinėje esantis mygtukas "..." paspaudžiamas su klaviatūra (Alt+Down), meniu atidaromas ne pelytės kursoriaus vietoje, o prie atitinkamo mygtuko.

Modulis "Akcizas"

PRK > Operacijos > Sąskaitos-faktūros > Ataskaitos Pateikiamas akcizo apskaičiavimo dokumento numeris.

Modulis "Edisoft"

Duomenų apsikeitimas Ištaisyta klaida, dėl kurios viešųjų pirkimų sutarčių sąskaitos-faktūros buvo atmetamos.

Modulis "E-prekyba"

Užsakymų importavimas Sukurta galimybė e-prekybos užsakymų vykdymui naudoti ne standartinį, o atskirą sandėlį.
Užduotis vežėjo iškvietimas Sukurta galimybė rankiniu būdu įrašyti siuntos numerį. Tai gali būti panaudota su tais vežėjais, su kuriais nėra integracijos ir tais atvejais, kai integracija yra, bet dėl vežėjo sistemos sutrikimų siuntą tenka registruoti rankiniu būdu.

Modulis "Shopify"

PRK > Veiksmai > E-prekyba > Apmokėjimų importavimas (Paysera) Pritaikyta Shopify apmokėjimų importavimui.
PRK > Veiksmai > E-prekyba > Sinchronizavimas (Shopify) Įvertinami nuolaidų kodai ir nuolaidų kuponai.

Mobili programėlė

Langas "Nuostatos" Sukurta galimybė prisijungti nufotografavus arba nuskanavus QR kodą iš Optimum Windows programos meniu Pagalba > QR raktas.
Veiksmai "Prekių surinkimas" ir "Dokumento prekių surinkimas" Sukurta galimybė prekei priskirti brūkšninį kodą. Iki šiol buvo tik galimybė brūkšniniam kodui priskirti prekę.
Veiksmas "Prekių surinkimas" Ištaisyta klaida, kuri pasireikšdavo, kai prekei priskyrus brūkšninį kodą sąraše likdavo dvi tos prekės eilutės.

API

Pirkimo sąskaitos-faktūros įrašymas Metode InsertPrcInvoice sukurta galimybė perduoti koresponduojančias sąskaitas su papildomais požymiais "Darbuotojas", "Skyrius", "Projektas".
Prekinių operacijų panaikinimas Sukurti metodai, skirti prekinių operacijų panaikinimui.