Leidimas 57.0.4

Dokumente aprašomi buhalterinės apskaitos ir verslo valdymo sistemos Optimum® pakeitimai, padaryti leidime 57.0.4.

Turinys

Bendri pakeitimai
Modulis "Prekyba"
Modulis "E-prekyba"
Mobili programėlė

Bendri pakeitimai

Detalizavimo langai Visuose detalizavimo languose paspaudus klavišą F7 atidaromas atitinkamų duomenų koregavimo langas. Tai labai paspartina darbą, nes nereikia pereiti į atitinkamą modulį, atidaryti atitinkamo duomenų ar operacijų meniu punkto, ieškoti atitinkamo įrašo.
Ataskaitos Ataskaitų byloms nėra uždedamas požymis "Read-only". Šis pakeitimas buvo reikalingas dėl Microsoft Office 365 pakeitimo, dėl kurio neleidžiamas read-only bylų koregavimas.
Langelis "Operacija" Sukurtas mygtukas "Kiti veiksmai", kurį paspaudus atidaromas meniu su punktais "Įrašymas", "Kopijavimas", "Koregavimas" ir "Panaikinimas".

Modulis "Prekyba"

Operacijos > Sąskaitos-faktūros Sukurtas veiksmas "Grąžinimo įrašymas". Į įrašomą grąžinimą perkeliamos pasirinktos sąskaitos-faktūros prekės, prekių savikainos, partijos, i.SAF PVM kodai ir pelningumas.
Veiksmai > Išsiuntimas el. paštu > Priminimų apie pradelstas skolas išsiuntimas el. paštu Jei siunčiant priminimą el. pašto žinutė išsisiunčia, bet siunčiant SMS pranešimą gaunama klaida, ji išskiriama ne raudonu, o geltonu fonu, nes tai nėra kritinė klaida, o labiau įspėjimas.

Modulis "E-prekyba"

PRK > Byla > Nuostatos Skirsnyje "Vežėjai" bloke "Venipak" prie langelio "WS adresas" sukurtas veiksmas "Bandymas", kurio pagalba galima patikrinti įrašytų WS prisijungimo duomenų korektiškumą.
Užduotis "Vežėjo iškvietimas" Sukurta galimybė naudoti integraciją su "Omniva" ne vien pristatant prekes į paštomatą, bet ir į nurodytą adresą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Mobili programėlė

Langeliai su reikšmės pasirinkimu Ištaisyta klaida, dėl kurios buvo duodamas klaidos pranešimas išeinant iš langelių su pasirinkimo galimybe.
Informacinis langas rodomas skambinimo metu Ištaisyta klaida, dėl kurios išeinančių skambučių atveju nebuvo rodoma įmonės ir kontaktinio asmens spalva.