Optimum Titulinis Kaina Kontaktai

Leidimas 61.3.0

Dokumente aprašomi buhalterinės apskaitos ir verslo valdymo sistemos Optimum® pakeitimai, padaryti leidime 61.3.0.

Modulis "Prekyba"

Langas "Sąskaitos-faktūros prekių pasiūlymas" Sukurti užsakymų filtravimo langeliai "Darbuotojas", "Skyrius", "Projektas".

Ataskaitos > Prekių likučių kitimas >

  • Prekių likučių kitimas
  • Prekių likučių kitimo suvestinė
  • Prekių likučių kitimo suvestinė su savikainomis
Sukurtas parametras "Įskaičiuojami posandėliai". Iki šiol šios ataskaitos veikė taip, kaip su nauju parametru nurodžius "Taip". Tačiau turint posandėlių, ypač naudojantis moduliu "E-prekyba" yra atvejų, kai patogiau matyti duomenis neįvertinant posandėlių.

Langai:

  • "Užsakymo koregavimas"
  • "Sąskaitos-faktūros koregavimas"
Ištaisyta klaida, dėl kurios tam tikrais atvejais naudojantis moduliu "i.VAZ" neveikė koregavimo veiksmas.

Modulis "Autoservisas"

Langai:

  • "Pirkimo sąskaitos-faktūros koregavimas"
  • "Pirkimo grąžinimo koregavimas"
Ištaisyta klaida, dėl kurios nebuvo galimybės pridėti priedus.

Modulis "Akcizas"

PRK > Operacijos > Sąskaitos-faktūros > Ataskaitos Kliento licencija - neprivalomas duomuo.

Modulis "E-prekyba"

PRK > Operacijos > Užsakymai > Veiksmai Sukurtas veiksmas "Užsakymo valdymas - Išskaidymas". Veiksmą galima atlikti tik su užsakymais, kurių aktyvi užduotis yra "Prekių rezervavimas". Veiksmas tas prekes, kurių nepavyko užrezervuoti, perkelia į atskirą naują užsakymą ir startuoja jam atskirą e-prekybos procesą. Veiksmas gali būti naudingas, kai klientas sutinka gauti dalinį prekių pristatymą, o likusias prekes vėliau.
Integracija su Pigu.lt Sukurta galimybė apdoroti užsakymus, kai prekės pristatomos per Pigu.lt terminalą (crossdocking).
Užduotis "Užsakymo patikrinimas"

Pakeitimai:

  • Panaikintas apribojimas dėl besidubliuojančio įmonės el. pašto, jei el. paštas dubliuojasi tarp įmonių, o ne tarp fizinių asmenų. Kitaip tariant gali būti kelios įmonės su vienodu el. paštu ir greta jų vienas fizinis asmuo su tokiu pačiu el. paštu.
  • Jei pirkėjas yra įmonė, tuomet nauja įmonė pirkėja įrašoma su užsakovo el. pašto adresu. Tai suteikia galimybę automatizuotai išsiųsti klientams sąskaitas išankstiniam apmokėjimui ir kt. buhalterinius dokumentus.
Užduotis "Prekių pristatymas" Jei pirkėjui priskirtos pristatymo sąlygos ir transporto rūšis, jos pritaikomos ir e-prekybos sąskaitoms-faktūroms.

API

Modulio "Prekyba" API Sukurta galimybė pritaikyti pagal kliento poreikius naujų įmonių įrašymo ir esamų įmonių paieškos algoritmus.