Optimum Titulinis Kaina Kontaktai

Leidimas 61.5.0

Dokumente aprašomi buhalterinės apskaitos ir verslo valdymo sistemos Optimum® pakeitimai, padaryti leidime 61.5.0.

Bendri pakeitimai

Langas "Prisijungimas" Langas visuomet parodomas virš visų kitų programų langų. Tai padeda jį pamatyti ir tuomet, kai pagrindinis programos langas nėra aktyvus.

Modulis "Prekyba"

Operacijos > Sąskaitos-faktūros > Ataskaitos Sukurtos ataskaitos "Pristatymo lapas" ir "Pristatymo lapas (EN)".
Operacijos > Sąskaitos-faktūros > Naujo įrašo įrašymas Įrašant prekių sąrašą iš užsakymo, automatinio prekių pasiūlymo būdu, kopijuojant iš Windows Clipboard'o bei mobiliaja programėle surinktų prekių įrašymo metu tikrinama, ar prekių kainos nėra mažesnės už savikainą.

Langai:

  • "Prekės detalizavimas"
  • "Prekės koregavimas"
Jei vartotojui nurodytas parametras "Nerodoma pardavimo savikaina", tuomet skirsnyje "Sudėtis" neužpildomas stulpelis "Preliminari savikaina".

Modulis "Kontaktai"

Langas "Kontakto priminimas" Langas visuomet parodomas virš visų kitų programų langų. Tai padeda jį pamatyti ir tuomet, kai pagrindinis programos langas nėra aktyvus.

Modulis "Edisoft"

PRK > Duomenys > Įmonės > Naujo įrašo įrašymas Viešojo pirkimo numeris arba sutarties numeris gali būti nurodomas ir didžiosiomis, ir mažosiomis raidėmis. Tai gali būti reikalinga dėl e-sąskaitos sistemos ypatumų.

Modulis "E-prekyba"

PRK > Veiksmai > E-prekyba > Sinchronizavimas su e-parduotuvėmis Sukurta galimybė apdoroti užsakymus, kai prekės saugomos Pigu.lt sandėlyje ir pirkėjui siunčiamos tiesiogiai iš ten.

Langai:

  • "Užsakymo patikrinimas"
  • "Proceso detalizavimas"
Prie langelio "Užsakymo Nr." sukurtas mygtukas "?" ("Detalizavimas"), kurį paspaudus e-parduotuvėje atidaromas atitinkamas užsakymas. Tai veikia, jei užsakymas yra iš Shopify, WooCommerce arba Pigu.lt platformos.

Mobili programėlė

Priedai Ištaisyta klaida, dėl kurios neteisingai veikė priedų, kuriems nenurodytas max. dydis, importavimas.
Langas "Užduoties atlikimas" Ištaisyta klaida, dėl WWW automatizavimo parametrų.